“Jsem těhotná.”

Za měsíc mi bude třicet. Svejch kámošek a kámošů už se raději neptám, co je novýho, protože odpověď je pokaždý jsem těhotná nebo čekáme dítě nebo plánujem dítě nebo pokoušíme se o dítě. Lidi mi chtějí ukazovat ultrazvuky.

Přemýšlím, jestli je co slavit. Za měsíc mi bude třicet a svět, ve kterým žiju začíná stát za hovno. Já si už zvykla a naučila jsem se hrát jeho hru. Občas vymrdat se systémem, občas ho využít. Nějak proplouvat, s menšíma a většíma oděrkama. Někdy cítím radost. Občas mám pocit, že to lidem dojde a přestanou se chovat jako hovada. Že si chlápci přestanou zuby nehty chránit svý pozice pánů tvorstva, že lidi přestanou používat plasty, že nebudou velkochovy ani babiš. Že zeman chcípne. Ale vypadá to, že za každým zemanem stojí dva další. Bude mi třicet a svět, ve kterým žiju, začíná jít doprdele. V roce 2050 budeme prý všichni preferovat sex s robotama. Americký volby možná vyhraje rasistickej šovinistickej zmrd. V Turecku zablokovali sociální sítě. Amíci se rozhodli dovyhladit indiány nebo jim aspoň rozmrdat zbytky území. Mladý kluci se definitivně rozhodli žít ve virtuální realitě velkejch prsou a války. Mladý holky páchaj sebevraždy, protože je na webku natočili kámoši, když se svlíkaly na párty. Zničili jsme Velkej bariérovej útes, vypalujeme pralesy, nezastavíme globální oteplování a všechno je nám to u prdele, protože si to vymysleli levičáci a emočně labilní ženský během PMS a není to pravda. Lidi, který si nepřipouští, že některý věci prostě pravda jsou, ženou celej svět doprdele. Nemáme tu žádný uprchlíky, ale všichni je nenávidíme. Ženský mají stejný práva a všichni si jich vážíme, ale denně je jich tady 12 znásilněnejch. Odvrátit katastrofu, do který běžíme ze všech sil, se už nepodaří ani Leonardovi DiCapriovi. Hermiona neudělá z fanoušků Harryho Pottera feministy. Celej svět směřuje k tomu, že ti nejbohatší z nás budou na kyslíkovejch bombách uprostřed měsíční krajiny šukat roboty.

Je mi třicet a chci mít dítě. Ale nemám svět, do kterýho ho můžu přivíst. Nemám ani dům, ve kterým bychom mohli žít. Nemám ani pokoj, kterej by mi patřil. Ještě mi nezablokovali sociální sítě, tak mám aspoň ty, svůj profil na facebooku plnej fotek, na kterejch vypadám, že nevím, že celej svět je v hajzlu.

 

img_1734